Без батька залишилось двоє дітей: завтра у Львові прощатимуться із 45-річним загиблим Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишилось двоє дітей: завтра у Львові прощатимуться із 45-річним загиблим Героєм
26 Травня, 17:56

Без батька залишилось двоє дітей: завтра у Львові прощатимуться із 45-річним загиблим Героєм

Завтра, 27 травня, у Львові прощатимуться із Олександром Паламарчуком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

45-річний Олександр Паламарчук народився у Жовкві. Навчався у місцевій школі №2. Закінчив Львівський національний університет природокористування за спеціальністю «інженер, будівельник».

Протягом останніх років працював у ТзОВ «Будівельна компанія Віп-Альянс».

Із задоволенням проводив час із дітям, захоплювався рибальством та збиранням грибів.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем приєднався до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами на Харківщині, Донеччині та Луганщині у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Олександра Паламарчука залишилися дружина та двоє дітей.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео