Без батька залишилось двоє синів: завтра у Львові прощатимуться із 54-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишилось двоє синів: завтра у Львові прощатимуться із 54-річним Героєм
25 Червня, 14:25

Без батька залишилось двоє синів: завтра у Львові прощатимуться із 54-річним Героєм

Завтра, 26 червня, у Львові прощатимуться із Героєм Володимиром Козловським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі»,  – йдеться у повідомленні.

54-річний Володимир Козловський був львів’янином. Навчався у школі №2. Закінчив кафедру фізіології та екології рослин біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Після першого року навчання проходив два роки строкової військової служби. Протягом 1993-1996 років навчався в аспірантурі Інституту екології Карпат НАН України.

Був кандидатом біологічних наук за спеціальністю «Екологія», українським дослідник ґрунтів і екосистем України. Обіймав посади від інженера до старшого наукового співробітника (з 2018 року) відділу екосистемології Інституту екології Карпат НАН України, а також старшого наукового співробітника Наукового центру Інституту гірничо-хімічної промисловості за сумісництвом.

Протягом 2005-2006 років був постдокторантом у Корнельському університеті (США). Автор численних наукових публікацій.

За словами колег та друзів Володимира Козловського, був надзвичайно працьовитим і скромним, проте, завжди рішучим у своєму виборі, з чіткою життєвою позицією та справжнім патріотом. Захоплювався своєю справою, активно займався спортом, туризмом.

Із початком повномасштабної війни добровольцем вступи до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.

У Володимира Козловського залишилися дружина та двоє синів.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео