Без батька залишились дві доньки: завтра у Львові прощатимуться із 33-річним Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишились дві доньки: завтра у Львові прощатимуться із 33-річним Героєм
17 Квітня, 15:51

Без батька залишились дві доньки: завтра у Львові прощатимуться із 33-річним Героєм

Завтра, 18 квітня, у Львові прощатимуться із Назарієм Пікулицьким, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у міській раді.

Чин похорону розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Героя поховають на Личаківському кладовищі.

33-річний Назарій Пікулицький був львів’янином. Навчався у школі №1. Закінчив Львівський технікум залізничного транспорту за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті».

Після завершення навчання працював на залізничній станції «Клепарів».

У 2014-2015 роках захищав Україну у складі 17-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» та нагрудним знаком «Учасник АТО». Пізніше працював у транспортній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».

У Назарія Пікулицького залишилися дружина, двоє доньок, батьки та сестра.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео