Без батька залишились двоє маленьких дітей: на війні загинув 35-річний захисник із Новояворівська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишились двоє маленьких дітей: на війні загинув 35-річний захисник із Новояворівська
14 Червня, 18:22

Без батька залишились двоє маленьких дітей: на війні загинув 35-річний захисник із Новояворівська

У бою з російськими окупантами загинув мешканець Новояворівська 35-річний Тарас Рябуха.

Про це повідомили у Новояворівській міській раді.

Тарас Рябуха народився 9 березня 1988 року у селі Байдаково, Кіровоградської області. Закінчив Омельницьку школу. Потім здобув професійну освіту у Кременчуцькому професійно-технічному училищі №6.

З 2008 по 2010 і з 2014 дотепер Тарас служив. Був розвідником-снайпером, сержантом-інструктором, головним сержантом, а потім став командиром взводу.  Крім того, Тарас захищав Донецький аеропорт.

У 2019 році він одружився із мешканкою Новояворівська Наталею.

Захисника нагороджували орденом «За мужність» ІІІ ступеня у 2014 році, нагрудними знаками – «За зразкову службу», «За взірцевість у військовій службі» та «За оборону Донецького аеропорту» у 2016-2017 роках, у 2022 році відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Сталевий хрест».

З початком повномасштабної війни Тарас продовжував захищати українську землю від російських окупантів у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. Життя воїна обірвалось 28 травня в Донецькій області.

«Тарас дуже любив все те, що пов’язано зі зброєю, автомобілями і був добрим господарем. Я завжди казала, що проста робота для нього буде нудною, що без служби він не зможе. Він був опорою хлопцям своїм, на нього можна було покластися, він відносився відповідально до роботи, виконував важкі бойові завдання»,  – розповідає дружина Наталія про свого чоловіка.

У Героя залишились дружина, 3-річний син, 2-місячна донька, мати та брат.

Відео