Без батька залишився 7-річний син: завтра у Львові прощаються із загиблим Героєм | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без батька залишився 7-річний син: завтра у Львові прощаються із загиблим Героєм
14 Серпня, 18:15

Без батька залишився 7-річний син: завтра у Львові прощаються із загиблим Героєм

Завтра, 15 серпня, у Львові прощатимуться із 30-річним Віталієм Тонкошкуром, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомили у міській раді.

«Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі,  – йдеться у повідомленні.

30-річний Віталій Тонкошкур народився у селі Зимна Вода. Навчався у Дубаневицькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Івана Альберта та у Навчально-виховному комплексі «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей».

Згодом його родина переїхала до столиці, де Віталій продовжив навчання у школі І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса. Здобував освіту у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

У 2016 році виконував бойові завдання у зоні проведення АТО у лавах 11-ї окремої бригади армійської авіації «Херсон» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Потім займався ремонтом та обслуговуванням автомобілів. Був надзвичайно енергійною людиною, свій вільний час любив присвячувати рибальству.

Із початком повномасштабної війни став на захист  Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Героя залишилися мама, 7-літній син, кохана дівчина, дідусь, бабуся, дві тітки та двоюрідний брат.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Відео