Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Без добровільної згоди громади до Львова не приєднають», – Садовий
06 Червня, 13:59
logo-black

«Без добровільної згоди громади до Львова не приєднають», – Садовий

Дмитро Гнатій

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради депутатка від «Української Галицької партії» Юлія Гвоздович запитала мера Андрія Садового про те, як він бачить у майбутньому львівську об’єднану територіальну громаду. Зауважила, що було би добре, аби на найближчих місцевих виборах уже була нова структура.

«Можливо, не такою, як затверджено у перспективному плані львівської ОТГ. Тому що є села і містечка навколо Львова, які досі вагаються, куди їм долучатися. І зараз Кабмін дає досить невеликий час для того, аби міста обласного значення могли змінити свої перспективні плани. Чи Ви вже ведете діалог з тими містечками? Хто веде діалог від імені Львівської міської ради? І Ваша особиста думка, хто має входити до складу львівської ОТГ», – запитала Юлія Гвоздович.

У відповідь Андрій Садовий зауважив, що сьогодні у більшості населених пунктах домінує ОПГ (організована злочинна група – LMN).

«Будь-яка ініціатива зі сторони міської ради стосовно доєднання якоїсь громади в ту ж саму хвилину буде оцінена як спроба захопити її Львовом. Бо ж одразу знайдеться «ініціативна група», яка виступить з гаслом «Не дамо себе загарбати Львову!» На цьому будуть виграватись наступні вибори, – сказав Садовий. – Ми будемо раді вітати кожну громаду, яка прийме рішення доєднатися до Львова. На моє переконання, має бути агломерація, яка має включати зону 50 кілометрів, і ми до цього дійдемо. Це вигідно і громадам, які хочуть мати львівську освіту, медицину, львівські стандарти. Але робити це без добровільної згоди ми не будемо принципово».

Садовий вважає, створювати агломерацію варто тоді, коли рівень криміналітету у владі впаде.

«Якщо почнуть карати і садити «жуліків», які сьогодні обкрадають громади і на цьому наживаються. Якщо будуть перші справи на цю тему, то тоді знайдеться якесь вирішення, – каже міський голова. – Поки що такої тенденції, на превеликий жаль, немає».

 

  • 0
  • 265
Схожі новини