Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Без духовенства та навстоячки: депутати зібралися на спонтанне засідання Львівської міської ради
24 Листопада, 10:31

Без духовенства та навстоячки: депутати зібралися на спонтанне засідання Львівської міської ради

Сьогодні, 24 листопада, частина депутатів Львівської міської ради зібралась на перше засідання сесії. Фракції «ЄС», «Варти» та «Свободи» зібралися у сесійній залі Львівської ратуші. Фракції «Самопомочі» та «Голосу» натомість заявили, що не будуть брати участь у засіданні сесії. Головує на сесії керівник Львівської міської ТВК Ігор Сліпецький, передає Zaxid.net.

У сесійній залі ще не встановлена електронна система для голосування. Крісла у залі мають встановити до 24 листопада, відтак депутати працюють стоячи. Також на перше засідання сесії не прийшов ніхто з представників духовенства.

Нагадаємо, 19 листопада Львівська міська ТВК прийняла постанову про проведення першої сесії Львівської міської ради у четвер, 3 грудня. Однак о 23:55 у день виборів міського голови, 22 листопада, міська ТВК внесла зміни у свою ж постанову і змінила дату проведення першої сесії на вівторок, 22 листопада. Рішення щодо зміни проведення першої сесії міська ТВК прийняла після скарг депутатів ЛМР з партії «ЄС» Сергія Іваха, Олексія Різника, Остапа Доскіча, Олени Пелех та Юрія Ломаги.

Зазвичай, під час першої сесії Львівської міськради присяги складають новообрані депутати, міський голова, обирають секретаря ради, президію. 24 листопада Андрій Садовий, незважаючи на перемогу на виборах, участі у цьому взяти не зможе, оскільки офіційна процедура визнання його новим головою Львівської ОТГ ще не завершена.

Садовий заявив, що проведення сесії без голови міської ради – це намагання узурпувати владу у Львові, тому мерія звернулась до суду.

«Нова Львівська міська рада без мене зможе обирати керівні органи: президію, секретаря-в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо, приймати будь-які інші рішення. Проте відповідальність за них згодом доведеться нести саме мені», – зазначив він.

Разом з тим позов до суду подали депутати Олексій Різник і Юрій Ломага, щоб легалізувати проведення сесії 24 листопада.

Фото: Дивись. інфо

Схожі новини