Без дискотек та концертів: в Україні продовжили адаптивний карантин | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без дискотек та концертів: в Україні продовжили адаптивний карантин
26 Серпня, 15:38

Без дискотек та концертів: в Україні продовжили адаптивний карантин

Кабінет міністр України продовжив адаптивний карантин до 31 жовтня. Про це сьогодні, 26 серпня, на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Zaxid.net.

Нова постанова діятиме з 1 вересня до 31 жовтня. Регіони продовжать ділити на чотири зони за рівнем поширення коронавірусу. На засіданні міністри проголосували за продовження карантину одностайно. Тобто в Україні і надалі, залежно від епідемічної ситуації, будуть встановлювати «зелені», «жовті», «помаранчеві» та «червоні» рівні небезпеки. Рівень встановлюватиметься автоматичною системою і затверджуватиметься комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Проте з 1 вересня посилюють обмеження у «зеленій» зоні, тобто там, де найкраща ситуація. Кабмін забороняє у «зелених» зонах проведення дискотек, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Уряд вважає, що такі заклади не дотримуються карантинних умов та сприяють поширенню вірусу серед молоді. Також забороняється проведення концертів. Але виняток роблять для тих закладів культури, для яких проведення концертів упродовж останнього року є основним видом діяльності.

Уряд також заборонив в’їзд іноземців до України майже до кінця вересня через зростання кількості захворювання. Обмеження не стосуватимуться іноземців, які мають посвідку на проживання, представників дипмісій.

Фото: ілюстративне

Відео