Чотири дні без води – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Чотири дні без води
16 Жовтня, 17:35

Чотири дні без води

У Дублянах проблема

Уже  декілька днів жителі  багатоквартирних будинків у Дублянах залишаються без води. Про це у Фейсбук-спільноті “Мої Дубляни” повідомила місцева мешканка Дана Щербакова.

“Уже як четвертий день ми всі без води. Сьогодні під будинком почала працювати комунальна служба, але це ніякого відношення до аграрного університету, якому ми платимо гроші немає, вони відмовляються щось робити, мотивуючи тим, що нема грошей,” – написала жінка.

Зазначимо, що у Дублянах водогін перебуває на балансі Львівського національного аграрного університету, тому усі скарги мешканці спрямовують саме на адресу цього закладу.

Як розповіла Дана Щербакова Львівській Мануфактурі Новин, ціна за воду у Дублянах вдвічі вища, ніж у Львові. Жінка каже, що назвати те, що тече із крана водою впринципі не можна, адже вода у жахливому стані.

В Університеті ж зазначають, що проблеми з водою у місті виникають вже давно і причина цих проблем саме в тому, що водозбірні системи перебувають на балансі ЛНАУ.

“Питання про передачу водозбірних систем у підпорядкування міській владі стоїть вже давно. Однак, на жаль, керівництво міста не хоче брати водогінну систему на свій баланс. Свого часу Львівською обласною державною адміністрацією вже було прийнято рішення про передачу, однак згодом його анулювали. Університет є навчальним закладом і ми, цілком природно, не маємо забезпечувати місто водою, тому й намагаємось передати водогін та каналізійну систему в підпорядкування міста. А поки водогінна система перебуває у структурі міста, нічого не зміниться,” – пояснив Львівській Мануфактурі Новин Віталій Боярчук, заступник голови вченої ради, перший проректор.

У свою чергу левова частка мешканців міста не зовсім впевнена, чи такий конфлікт між керівництвом Університету та міською владою взагалі існує. Дехто переконаний, що він носить виключно штучний характер та слугує своєрідним засобом для виправдання бездіяльності як з боку Університету, так і з боку влади.

Додамо, що вчора, 15 жовтня, орієнтовно 30 мешканців Дублян перекрили трасу Київ-Чоп, поблизу села Малехів з вимогою проведення робіт із відновлення водопостачання у місті. Сьогодні у Дублянах відбулась нарада керівництва щодо цієї проблеми, однак коли ж точно буде вода людям так і не відповіли.

  • 0
  • 3367
Відео