Без журналістів: як засідатиме обласна рада у період карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Без журналістів: як засідатиме обласна рада у період карантину
12 Березня, 09:52

Без журналістів: як засідатиме обласна рада у період карантину

У Львівській обласній раді вирішили не скасовувати засідання сесії, заплановане на четвер, 12 березня, у зв’язку із запровадженням в Україні карантину через загрозу коронавірусу, натомість запровадили низку обмежувальних заходів. Зокрема, як повідомляє Zaxid.net, попросили журналістів не приходити на засідання.

Таке рішення голова облради Олександр Ганущин прийняв після консультацій з юристами, головами депутатських фракцій, груп та медиками.

«Звертаємось до представників ЗМІ та громадськості: просимо обмежити свою присутність на завтрашньому засіданні», – йдеться в повідомленні.

Усю необхідну інформацію радять отримувати з онлайн-трансляції ТРК «Перший Західний» та з веб-сайту облради. Ці ж обмеження стосуються і помічників депутатів. Кількість працівників апарату, які забезпечують роботу ради, обіцяють звести до мінімуму.

«Пленарне 12.03.2020 року засідання маємо зробити максимально стислим у часі та за кількістю питань, працювати в режимі «без обідньої перерви». Усім присутнім перед пленарним засіданням буде проводитися температурний скринінг та впродовж усього часу чергуватимуть медики у відповідності до протоколу», – пояснив голова облради Олександр Ганущин.

Зазначимо, на сесії облради 12 березня мають розглянути низку майнових питань. Зокрема, про перелік об’ктів, які виставлятимуть на приватизацію, а також щодо списання понад 4000 м2 аптечних складів на вул. П’ясецького, що вже охрестили «аферою року».

Варто додати, що Львівська облрада налічує 84 депутати. Також роботу сесії забезпечують кілька десятків працівників апарату облради та технічних працівників. Для висвітлення роботи сесії у Львівську облраду приходять в середньому до 20 журналістів. Водночас, Кабмін та Львівська міськрада рекомендували скасувати проведення заходів за участю понад 200 людей.

Відео