Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Безпекова коаліція: Україна, Британія і Польща створюють новий альянс
17 Лютого, 19:30

Безпекова коаліція: Україна, Британія і Польща створюють новий альянс

Україна, Велика Британія та Польща офіційно започаткували формат тристоронньої співпраці для розвитку економічної, торговельної і енергетичної співпраці, а також у галузі безпеки. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

«Сьогодні ми маємо честь і приємність повідомити про започаткування Україною,  Великою Британією і Польщею нового тристороннього формату співпраці. Окрему увагу три наші країни будуть приділяти підтримці “Кримської платформи”», – сказав Кулеба.

Він додав, що невдовзі на офіційних сайтах трьох відомств з’явиться відповідна спільна заява трьох міністрів закордонних справ.

У ній йдеться, зокрема, про те, що Велика Британія та Польща стоятимуть пліч-о-пліч з українським народом у зусиллях із захисту суверенітету та територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів. Польща та Велика Британія допомагатимуть нам обороняти нашу державу.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький зазначав, що новий формат співпраці між Польщею, Україною та Британією передусім покликаний зміцнити безпеку у регіоні, у чому зацікавлені всі три країни.

Схожі новини