Біля Дрогобича висадили півтора гектара енергетичної верби та тополі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Біля Дрогобича висадили півтора гектара енергетичної верби та тополі
20 Квітня, 18:14

Біля Дрогобича висадили півтора гектара енергетичної верби та тополі

У п’ятницю, 19 квітня, у Дрогобицькій громаді висадили першу партію саджанців енергетичної верби та тополі. Ці культури використовуватимуть як біопаливо для котелень. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

 

“Як стверджують на підприємстві – енергетична верба є невибагливим видом деревини, який легко розмножується та не потребує особливого догляду. Відтак для її вирощування підходять земельні ділянки, які є непридатними для посадки сільськогосподарських культур. Термін вирощування культури – 3 роки”, – йдеться у повідомленні.

Наразі висадили першу партію саджанців – майже 20 тисяч штук. Верба та тополя ростиме на землях комунального підприємства Дрогобицької міської ради «Тарком» у селі Лішня. Площа посадки – 1,5 гектара.

“Вирощування такого виду деревини принесе низку переваг громаді. Зокрема допоможе привести до ладу земельні площі, які є непридатними до вирощування агрокультур, зменшити надлишкове обводнення земель сільськогосподарського призначення та підвищити насиченість повітря киснем”, – зазначають у Дрогобицькій міській раді.

Відео