Біля Оперного театру у Львові запрацював фонтан | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Біля Оперного театру у Львові запрацював фонтан
11 Квітня, 15:43

Біля Оперного театру у Львові запрацював фонтан

Головний фонтан міста Львова вже працює. Про це повідомили у ЛМР.

Як повідомив Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації, з огляду на воєнний стан, як і минуло року, у центрі міста функціонуватиме лише 11 фонтанів (6 питних і 5 звичайних), натомість 5 історичних фонтанів залишаються закритими – мова про 4 фонтани на пл. Ринок і фонтан біля пам’ятника Діві Марії.

 

«Минулого тижня ми розпочали відновлювати роботу наших водограїв після зими. Найбільше часу для запуску потребували фонтани біля Оперного театру і фонтан «Да Вінчі». Там складніший механізм роботи. Вчора ми завершили всі налаштування, відрегулювали роботу струменів води, відтак мешканці і гості нашого міста вже можуть насолоджуватися роботою цих фонтанів, які є окрасою нашого міста. Нагадаю, що фонтан біля оперного, фонтан «Да Вінчі» і фонтан на пл. Коліївщини працюють з 10:00 год і до 22:00 год», – розповів Віктор Дубиняк, начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації.

 

Додамо, що у Галицькому районі міста цьогоріч працюватимуть фонтани біля Оперного театру, сухий фонтан на пл. Галицький (фонтан «Да Вінчі»), фонтан на пл. Коліївщини і два фонтани на вул. Коперника, а також 6 питних фонтанів – на пл. Ринок, два на пр. Свободи – біля оперного і на перетині з вул. П. Беринди, два на вул. Степана Бандери – біля Органного залу і на транспортному хабі, і фонтан на пл. Маланюка.

Відео