Біля водоспаду “Кам’янка” хочуть знести дерев’яні будиночки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Біля водоспаду “Кам’янка” хочуть знести дерев’яні будиночки
09 Лютого, 13:39

Біля водоспаду “Кам’янка” хочуть знести дерев’яні будиночки

За самовільне будівництво дерев’яних споруд неподалік водоспаду «Кам’янка», що у Національному парку «Сколівські Бескиди», перед судом постануть ще 6 осіб.  Напередодні до суду подали справи щодо двох мешканців Стрийщини, яким виставлено ті ж обвинувачення. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Стрийська окружна прокуратура завершила досудове розслідування та скерувала до суду 6 обвинувальних актів за фактом самовільного зайняття земельних ділянок  природно-заповідного фонду та самовільного будівництва капітальних споруд.

Як встановили правоохоронці, мешканці Стрийщини без відповідних дозволів органу місцевого самоврядування, самовільно зайняли земельні ділянки, розташовані неподалік водоспаду “Кам’янка” на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди”.

«Фігуранти здійснили самовільне будівництво 13-ти капітальних споруд у вигляді дерев’яних каркасних одно- та двоповерхових будівель. Наразі до суду готуються позови про звільнення цих ділянок шляхом демонтажу», – повідомляє прокуратура.

Додамо, що прокурорами Стрийської окружної прокуратури вже підтримується в суді публічне обвинувачення відносно двох мешканців Стрийщини, які самовільно зайняли земельні ділянки, розташовані неподалік водоспаду «Кам’янка».

Відео