Більше 1,5 мільйона людей довіряли LMN у 2021 році | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Більше 1,5 мільйона людей довіряли LMN у 2021 році
31 Грудня, 17:39

Більше 1,5 мільйона людей довіряли LMN у 2021 році

Добігають кінця останні години 2021 року. Для багатьох цей рік був складним і стресовим. Та ми все ж вважаємо, що упродовж останніх 12 місяців було багато хорошого.

Команда LMN дякує кожному із вас, хто щодня чекав і читав наші новини. Більше 1,5 мільйона людей вірили нам і інформації, яку ми опрацьовували. У час інформаційних воєн це особливо цінно.

Нас читали на Львівщині і за її межами, в Україні і за кордоном. Велика відповідальність і водночас безмежна мотивація – розуміти, що від нашої роботи залежить, не побоїмось цього слова, суспільна думка і настрій.

Тим паче ви не просто читали нас. Ви натискали кнопку ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ і допомагали нам фінансово. За останній рік ми нарахували 49 077 гривень від небайдужих читачів. Ми дякуємо і вкотре наголошуємо, що ця допомога – безвимірна. Адже вона не так про гроші, як про довіру.

У Новий, 2022, рік ми йдемо з новими планами та ідеями, величезними цілями. Вже зараз знаємо, що буде складно, але завдяки вашій підтримці і вашому фідбеку, вашій критиці і вашому розумінню ми зможемо досягти задуманого.

Бажаємо, аби в Новому році кожен із вас був здоровим. Останній рік показав точно, що це – не пафосне побажання, а найбільша цінність. Усе решту здобудемо, досягнемо, зробимо!

З найсвітлішими побажаннями редакція Львівської Мануфактури Новин.

 

Відео