Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Понад 30 потерпілих: у двох львівських закладах харчування потруїлися відвідувачі
27 Листопада, 16:21

Понад 30 потерпілих: у двох львівських закладах харчування потруїлися відвідувачі

Одразу два львівських заклади стали відомими цього тижня через масові отруєння людей. Споживши їжу у їдальні «Ольвія» філії «Нестле Україна», що на вулиці Угорській, 14 та у ресторані «Менестрель», що на проспекті Червоної Калини, 127а, на лікарняних ліжках опинилося 30 хворих.

Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, кількість потерпілих сягнула більше 30 осіб, більшість із них госпіталізували.

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває зараз 14 пацієнтів, всі були відвідувачами ідальні «Ольвія». Люди потрапили на лікарняні ліжка із підвищеною температурою тіла, головними болями, нудотою, болем у животі та іншими ознаками шлункового розладу. Зараз стан тих, хто перебуває на стаціонарі, –  середньої важкості.

Ще 20 людей потрапило у інфекційне відділення Бродівської центральної райлікарні. Звернулися пацієнти у медзаклад після святкування весілля 23 листопада. Його гуляли у ресторані “Менестрель”, що на Сихові у Львові. Хворі розповідають, вживали страви із м’яса, риби, салати та десерти.

Зараз фахівці намагаються встановити, що ж стало причиною масових отруєнь у обох львівських закладах громадського харчування. За цими фактами поліція відкрила кримінальне провадження.

  • 0
  • 110
Схожі новини