Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Більше не голова: президент звільнив очільника Стрийської РДА(ОНОВЛЕНО)
30 Липня, 13:51
logo-black

Більше не голова: президент звільнив очільника Стрийської РДА(ОНОВЛЕНО)

Пезидент Володимир Зеленський звільнив з посади голову Стрийської РДА Львівської області Любомира Кащука, який обіймав цю посаду трошки більше як сім місяців.

«Звільнити Кащука Любомира Мирославовича з посади голови Стрийської районної державної адміністрації Львівської області згідно з поданою ним заявою», – йдеться у розпорядженні президента, оприлюдненому у четвер, 30 липня.

40-річний лікар за освітою Любомир Кащук обіймав посаду голови Стрийської РДА з середини грудня 2019 року. Перед тим працював начальником медичного забезпечення ЗАТ «Трускавецькурорт» та завідувачем діагностичним відділенням Стрийської ЦРЛ. Деякий час був першим заступником голови райдержадміністрації, – пише Захід.нет.

Згодом на сторінці у соціальній мережі Фейсбук Кащук опублікував відеозверненн, де пояснив, чому написав заяву на звільнення.

 

“Я написав заяву на ім’я президента України на звільнення з посади голови Стрийської районної державної адміністрації за власним бажанням. Моє рішення пов’язане з тим, що я не можу сприйняти механізм розприділення коштів на соціально-економічний розвиток районів, який обділює наш Стрийський район. Як в плані фінансування великих інфраструктурних об’єктів та в плані будівництва доріг фінансування в порівнянні з іншими районами області ” – заявив екс-керівник Стрийської РДА. – Не можу підтримувати кадрову політику керівництва області та підтримувати запропоновані кандидатури. Неможливо працювати, зламавши себе, переступивши через свої переконання”.

До Любомира Кащука Стрийську райдержадміністрацію очолював Василь Зубрицький. Його теж звільнив Зеленський наприкінці липня 2019 року.

Схожі новини