Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ФОПи більше не одержуватимуть виплати на дітей до 10 років
03 Серпня, 14:39

ФОПи більше не одержуватимуть виплати на дітей до 10 років

Сьогодні, 3 серпня, Міністерство соціальної політики повідомило, що з вересня фізичні особи припинять отримувати допомогу на дітей, яку їм призначили на час карантину через епідемію коронавірусної хвороби.

Виплати у рамках державної програми надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

З квітня по липень цього року 83 тис фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей до десяти років. В уряді тоді пояснювали: виплати признали, адже карантин обмежив діяльність ФОПів, деякі галузі бізнесу на три-чотири місяці змушені були припинити свою діяльність. Тепер міністри вважають, що через послаблення карантину фізичні особи-підприємці повернулися до роботи.

«Про покращення умов провадження підприємницької діяльності свідчить також збільшення кількості громадян, які зареєструвались фізичними особами-підприємцями. У червні – першій половині липня поточного року чисельність фізичних осіб підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, збільшилась майже на 5 тисяч», – зазначили у Міністерстві соціальної політики.

Постанову про припинення виплат тимчасової допомоги ФОПам на дітей прийняли ще 22 липня.

Нагадаємо, що ФОПи-підприємці обурювалися, коли постанова увійшла у дію, що виплати передбачалися лише на дітей до 10 років. Логічним називали виплачувати кошти на усіх неповнолітніх членів сімей ФОПів.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини