Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Більше півтори тисячі осіб на госпіталізації: у Львові ще одна лікарня прийматиме пацієнтів з COVID-19
23 Жовтня, 17:05

Більше півтори тисячі осіб на госпіталізації: у Львові ще одна лікарня прийматиме пацієнтів з COVID-19

Пацієнтів із коронавірусною інфекцією незабаром прийматиме 5-а міська клінічна лікарня Львова, – таке рішення прийняли в ЛОДА, повідомили сьогодні під час брифінгу.

«В стаціонарах лікуються 1565 хворих, 126 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації, 39 – на апаратах ШВЛ. Ліжкова мережа заповнена на 54%. З наступного тижня хворих на Covid-19 прийматиме і 5-а міська клінічна лікарня. Зараз медзаклад проходить контрактування з Національною службою здоров’я України. На базі пульмонологічного відділення розгорнуть додатково 80 ліжок та стільки ж кисневих точок для лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією», – поясним Орест Чемерис директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

До слова, зараз хворих на коронавірус госпіталізують у такі медзаклади Львівщини: Львівська обласна інфекційна лікарня, Центр легеневого здоров’я, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих у Брюховичах, Лікарня швидкої допомоги, Львівська дитяча лікарня ОХМАТДИТ, Обласна клінічна лікарня, а також: Стрийська, Кам’янка-Бузька, Стебницька, Рудківська міські лікарні, Новояворівська лікарня ім. Юрія Липи, Сокальська, Жовківська, Жидачівська, Самбірська, Буська центральні лікарні, 8-ма міська лікарня,, 1-та і 5-та міські клінічні лікарні та Перший пологовий будинок. Нещодавно почала приймати інфікованих на COVID-19 Пустомитівська центральна районна лікарня, на її базі розгорнули 80 ліжкомісць.

 

Схожі новини