Більшість українців хочуть дострокових виборів парламенту попри рішення КС | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Більшість українців хочуть дострокових виборів парламенту попри рішення КС
15 Червня, 08:57

Більшість українців хочуть дострокових виборів парламенту попри рішення КС

Більшість опитаних українців вважають, що вибори до Верховної Ради повинні відбутися 21 липня незважаючи на будь-яке рішення Конституційного суду.

Про це свідчать результати опитування групи “Рейтинг”.

«63% вважають, що якщо Конституційний суд визнає указ президента В. Зеленського про розпуск парламенту неконституційним, то вибори до Верховної Ради все одно повинні відбутися 21 липня 2019 року, як зазначено у рішенні Глави держави. 20% стверджують, що у такому випадку вони мають пройти в плановому порядку у жовтні ц.р. Лише 7% за те, щоб перевибори відбулися у вересні», – сказано у прес-релізі.

Більшість українців є прихильниками дострокових виборів загалом.

«Згідно результатів опитування кількість прихильників дострокових парламентських виборів протягом останнього місяця зросла з 72% до 88%. Сьогодні лише 8% мають протилежну думку», – сказано у прес-релізі.

Тим часом, спікер парламенту Андрій Парубій передав до Конституційного суду України матеріали про існування коаліції депутатських фракцій.

Про це він заявив в ефірі “Еспресо.ТV”.

«Я передав як голова Верховної Ради в Конституційний суд кілька важливих документів. Один із них це – документ чисельності двох фракцій, які входили в склад коаліції. Крім того, я передав інший документ – всі заяви, які надходили в апарат ВР про вихід з коаліції. Коаліція на початку свого створення нараховувала 302 народних депутати, я передав усі заяви народних депутатів, які написали заяви про вихід з коаліції, і якщо кількість цих заяв відняти від цифри 302, то виходить більше ніж 226», – додав Парубій.

 

Фото: УНІАН

Відео