Більшість українців проти продажу землі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Більшість українців проти продажу землі
08 Жовтня, 14:41

Більшість українців проти продажу землі

Лише 19% українців, які з 28 вересня до 1 жовтня пройшли опитування соціологічної групи «Рейтинг», підтримують продаж землі сільськогосподарського призначення. 73% – проти цієї ініціативи, 8% – не визначилися.

Відносно вищий рівень підтримки старту ринку землі серед молодших та заможніших респондентів, власників паю, які його самостійно обробляють. Але навіть у цих категоріях кількість противників цієї ініціативи становить не менше 60%.

Найбільше запровадження ринку землі підтримують на Заході та в Центрі України ― по 19%, а найбільше противників цієї ідеї — на Сході ― 76%. Підтримують таку ініціативу здебільшого люди віком до 35 років — 26% опитаних.

Противники ринку землі серед виборців «Опозиційної платформи — за життя» — 87%, серед виборців «Голосу» таких — 67%. А підтримують ринок землі 27%. Серед виборців «Слуги народу»за запровадження ринку землі 23% опитаних, а проти — 69% опитаних.

81% українців проти продажу сільгоспземель іноземцям, а 74% українців виступають за винесення питання про ринок землі на всеукраїнський референдум.

Нагадаємо, 2 вересня президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповіли про етапи запуску ринку землі.

Відео