Біля Борислава горіли резервуари з нафтою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Біля Борислава горіли резервуари з нафтою
11 Грудня, 16:30

Біля Борислава горіли резервуари з нафтою

Сьогодні недалеко села Попелі та міста Борислав на Львівщині загорівся резервуар з нафтопродуктами. Пожежу ліквідовували 5 годин.

“Пожежа виникла в резервуарі ємністю 20 кубічних метрів. Повідомлення надійшло від місцевих о 09.40. Вже в 15.51 все вдалося ліквідувати. В результаті загоряння знищено 60 метрів кубічних нафтопродуктів”, – кажуть у ДСНС Львівської області.

Для ліквідації загоряння залучили понад 50 рятувальників та 14 одиниць спецтехніки. Вогонь розгорівся поблизу нафтовидобувної вишки. Поруч із осередком горіння були розташовані два амбари з нафтопродуктами. Один на відстані близько 5 м, другий – 20 м. Все могло загрожувати масштабною аварією. Щоб цього уникнути, рятувальники здійснювали пінну атаку.

До найближчого села Попелі – 7 км, до Борислава – 3 км.

“Мені повідомили рятувальники, що на території сільради горить. Але від самого села це дуже далеко. Свердловина за 7 кілометрів. До нас навіть диму не було видно. На тій території з усіх боків ліс. Навіть не певний, що горіло на території Попелів, можливо, це межа Борислава. Дякувати Богу, ніхто не постраждав”, – каже сільський голова Попелів Тарас Біликівський.

Відео