Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Біля будинку ходить багато зівак, які розпускають фейки», – дрогобичанин з місця трагедії
28 Серпня, 19:49
logo-black

«Біля будинку ходить багато зівак, які розпускають фейки», – дрогобичанин з місця трагедії

На місці, де  сьогодні вночі у райцентрі Дрогобич обвалився цілий під’їзд чотириповерхового будинку, працюють 189 рятувальників. Під завалами перебувають ще п’ятеро людей, з яких 6-річна дитина.

«Рятувальники працюють, не покладаючи рук. Кажуть, що будуть шукати людей без найменшої перерви на ніч. Територію огородили  працівники поліції на Національної гвардії – нікого туди не підпускають. Біля будинку ходить багато зівак, які розпускають фейки. Родичів людей, яких шукають, поки не бачу», – розповідає LMN дрогобичанин Олег Дьорка. Зараз перебуває на місці трагедії.

Каже, що усі мешканці цього будинку уже знайшли тимчасове житло – одних прийняли родичі та знайомі, інших поселили у готелі «Тустань» та в кімнатах гуртожитку при педуніверситеті.

«Зараз називають різні причини того, що сталося. Насправді будинок не був аварійним. Цегляний, на міцному фундаменті. От тільки на першому поверсі облаштували перукарню – під час ремонтних робіт знесли несучу стіну. Це, скоріш за все, найімовірніша причина», – додає Олег Дьорка.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини