Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Біля Львова на стихійному сміттєзвалищі знайшли людські рештки
21 Серпня, 09:14

Біля Львова на стихійному сміттєзвалищі знайшли людські рештки

Серед будівельного сміття у селі Підбірці неподалік Львова виявили людський череп та кістки. Попередньо відомо, що йдеться про кістки щонайменше двох осіб – дорослого та дитини. Втім, поліція продовжує викопувати із сміття людські рештки, щоб передати їх на експертизу, повідомляє Zaxid.net.

“Небайдужі громадяни повідомили, що у Підбірцях невідомі викинули землю з будівельними відходами, серед яких є фрагменти кісток людини. Ми приїхали на місце і дійсно побачили фрагменти кісток і черепа… Викликали поліцію і повідомили Держекоінспекцію, департамент екології ЛОДА. Там є череп, кусок щелепи із зубами, схожа на бедрову кістка. Вони розкидані по різних місцях. На вигляд це просто земля, в якій є уламки цегли та одна велика бетонна плита”, – каже Наталія Шелестак.

image-1-9
image-2-5

Рештки знайшли на землі місцевого депутата Володимира Далика.

“Я був на тому місці щойно, можу сказати, що ще тиждень назад тої кучугури не було. Я навіть написав табличку, що тут заборонено вивозити сміття, а народ все одно везе і не питає. У землі знайшли фрагменти кісток, як мені пояснили правоохоронці на місці, 20-річної давності. Може, навіть і давніші. Видно, що це з якоїсь будівлі – бо є велика плита і біля неї знайшли дорослі і дитячі кістки”, – говорить Володимир Далик.

У львівській поліції підтвердили, що серед сміття справді знайшли людські рештки, але наразі жодної іншої інформації про цей інцидент немає. Офіційну інформацію поліція обіцяє оприлюднити після проведення експертиз.

Фото: Наталії Шелестак.

Схожі новини