Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Біля офісу президента України провели акцію “Хто такий Медведчук?”
28 Червня, 07:39

Біля офісу президента України провели акцію “Хто такий Медведчук?”

Під офісом президента Володимира Зеленського провели акцію “Хто такий Медведчук?”.

Націоналісти вимагають в Зеленського дати оцінку діям кума Володимира Путіна Віктора Медведчуку і відповісти чому він має право зустрічатися з бойовиками і представниками країни-агресора.

Біля входу до адміністрації встановили палатку з опудалом Медведчука. Учасники акції закидали опудало яйцями.

 

Зеленський дорікнув Медведчуку, що він згадує про військовополонених в Росії та на окупованих територіях лише перед виборами.

Про це Зеленський заявив на брифінгу.

«Він знає моє відношення до цього питання… Це дуже важливе питання, чому піднімається питання повернення полонених, чому піднімається питання про припинення війни з його сторони тільки під вибори?», – сказав він.

СБУ не має офіційної інформації стосовно осіб, яких ватажки «ОРДЛО» нібито передають Медведчуку.

Про це йдеться в заяві СБУ на її сторінці у Facebook.

27 червня Медведчук зустрівся у Мінську з ватажками так званих “ДНР” і “ЛНР” Денисом Пушиліним та Леонідом Пасічником. На зустрічі було заявлено про передаду Медведчуку в Мінську чотирьох людей.

«Після приходу нового президента Володимира Зеленського він, на жаль, теж у цих питаннях не зрушив із місця. Ця формула була і є прийнятною і вона може бути реалізована. Тому я звернувся до Леоніда Івановича і до Дениса Володимировича, побачивши, що пан Зеленський не збирається, в тому числі, звільняти чи проводити обміни», – пояснив Медведчук.

 

Фото: Андрій Давидов

Схожі новини