Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бізнес-партнер Зеленського: Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний
31 Травня, 08:48

Бізнес-партнер Зеленського: Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний

Співвласник «Кварталу 95» Борис Шефір та співавтор передвиборної програми Володимира Зеленського висловився щодо тем війни та мови.

Про це він розповів в інтерв’ю Детектор медіа.

 

Про війну.

«Цю війну, яку розв’язали політики, сподіваюся, сьогоднішні політики закінчать. Моє ставлення до війни таке, що я розумію – її затіяли, щоб підзаробити грошенят і з того, і з іншого боку. Всі заробили, тільки нас розорили з вами. У нас в передвиборчій програмі написано, що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться», – заявив Шефір.

Про домовленості з РФ.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну. А то що це таке: однією рукою воюємо, а іншою рукою торгуємо? Дуже важливо бажання хоча б одного боку, інакше для миру немає перспектив», – зазначив Шефір.

Про мову і квоти.

«Квоти – це не розвиток, це придушення мови. Звичайно, українську мову треба підтримувати і розвивати. Але не шляхом квотування, а, наприклад, якимись преференціями, наприклад, в оподаткуванні. Українська мова повинна стати модною. А виробництво українською – комерційно привабливим. Я очікую перегляду квот. 90% – це багато. Закон про мову потрібно скасувати і прийняти нормальний закон. Це перший крок для скасування війни», – розповів Шефір про свої очікування.

 

Фото: Детектор медіа

Схожі новини