Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бізнес зможуть штрафувати за клієнтів без масок із сьогоднішнього дня
14 Січня, 09:12

Бізнес зможуть штрафувати за клієнтів без масок із сьогоднішнього дня

Власників бізнесу за відсутність масок у відвідувачів почнуть штрафувати відсьогодні, 14 січня. Відповідний документ учора опублікували у виданні “Голос України”, тож сьогодні він набув чинності.

За порушення санітарного законодавства для підприємств, установ, організацій, які допускають людей в громадські місця чи транспорт без вдягнутих масок чи респіраторів, тепер передбачена відповідальність.

Розмір штрафу від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів громадян. Це складає від 3 400 до 5 100 грн.

«За допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження про необхідність одягнути респіратор або захисну маску, без припинення обслуговування, виклику представника Національної поліції, юридична чи фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що з 21 листопада в Україні почали штрафувати громадян за відсутність маски у громадських місцях. Поліцейські тепер зможуть складати протоколи на місці. Штраф за перебування без маски у громадських місцях становить від 170 до 255 грн.

Схожі новини