регіональні новини
Написати нам
Бізнесменів звільнять від листувань з військкоматами
20 Січня, 10:36

Бізнесменів звільнять від листувань з військкоматами

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет пропонує чергове ноу-хау. Працює зараз над проєктом, який звільнить підприємців від листувань з військовими комісаріатами щодо найманих працівників. Всі звіти надсилатимуть в електронній формі через податкову.

Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

Дубілет зауважує, бізнес скаржиться чи не найбільше саме на листування з військкоматами. Адже зараз їм потрібно відсилати значні обсяги даних та ще й у паперовій формі.

«Як відомо, зараз компанії подають по своїх співробітниках звітність у податкову службу. Наша ідея проста: додати в цю звітність пару полів по військовому квитку та «вбити», таким чином, паперові документи», — повідомив Дубілет.

Зазначив, що для такого рішення державі не потрібно буде створювати додаткових ресурсів для обміну інформацією та витрачати на це ресурси.
Крім цього, уряд планує скасувати обов’язок роботодавців повідомляти військкомати про будь-які зміни у даних своїх співробітників.

«Тут рішення очевидне: зробити автоматичний збір інформації з уже наявних реєстрів і автоматично надсилати ці дані до військкоматів, не відволікаючи бізнес», — зазначив міністр.

Дубілет зазначає, запровадити нову систему спілкування бізнесу з військкоматами планують вже до кінця 2020 року. Для цього, зокрема, потрібно змінити законодавство.

Нагадаємо, в Україні запустили сервіс check.gov.ua, який дозволяє перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх у папері з мокрою печаткою.

Фото: Главком

Схожі новини