Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Підприємиця зі Старосамбірщини митиме львівські пам’ятники
13 Лютого, 18:50

Підприємиця зі Старосамбірщини митиме львівські пам’ятники

За чистостою 8 фонтанів та 18 пам’ятників у центрі Львова стежитиме підприємиця Оксани Луць зі села Верхній Лужок Старосамбірського району.

Жінка займається різними видами діяльності, зокрема будівництвом різних споруд і прибиранням Старого Самбора. Вона виграла тендер від Галицької райадміністрації на обслуговування фонтанів, системи поливу, очищення та ремонту пам’ятників на території Галицького району Львова.

Тендер проводили у системі ProZorro. Очікувана вартість послуг була 1 050 000 грн. Тоді як Оксана Луць запропонувала виконувати ці роботи за 746 151,29 грн.

Отож тепер переможиця повинна обслуговувати фонтан перед Оперним театром, на пл. Марійській, 4 фонтани на пл. Ринок, фонтан “Водолій” на вул. Коперника та фонтан на пл. Маланюка. До цього переліку входить і обслуговування системи поливу на пл. Ринок.

А щодо 18 пам’ятників,то це:   тактильний макет пам’ятника Т. Шевченку (для незрячих), мистецько-архітектурна композиція українським бійцям Листопадового Чину. А також пам’ятники В. Чорноволу, Т. Шевченку,  Д. Галицькому, І. Трушу, І. Підкові, пам’ятник В. Івасюку, митрополиту А. Шептицькому, М. Грушевському, А. Міцкевичу, М. Вербицькому, Никифору, С. Бандері, М. Шашкевичу, Б.-І. Антоничу, жертвам політичних репресій, жертвам тоталітаризму.

Схожі новини