Благодійний Фонд Сім’ї Доскіч придбав для Турківської лікарні ліжко-трансформер | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Благодійний Фонд Сім’ї Доскіч придбав для Турківської лікарні ліжко-трансформер
18 Серпня, 17:22

Благодійний Фонд Сім’ї Доскіч придбав для Турківської лікарні ліжко-трансформер

Матеріально-технічну базу Турківської центральної міської лікарні поповнили ліжком-трансформером. Воно необхідне для пологового відділення медзакладу. Обладнання закупив і передав лікарні Благодійний Фонд Сім’ї Доскіч.

Від Фонду ліжко передавала Президент Фонду Христина Доскіч і депутат обласної ради Юрій Доскіч. Також на заході були присутні представники влади, медики  і духовенство.

Конструкція ліжка інноваційна. Воно обладнане чотирма колесами з системою подвійної фіксації. А додаткову зручність та підтримку тазової області породіллі забезпечать спеціальний матрац і комплект надувних подушок.

«Ми усі розуміємо, наскільки медицина зараз важлива. А тому в неї потрібно вкладати кошти – як із бюджету,  так і кошти благодійників.   Насамперед це стосується не лише великих міст, а й районів. Де працюють дуже фахові медики, але матеріально-технічне забезпечення лікарень потребує бажати кращого. Тому наш Благодійний Фонд сім’ї Доскіч однозначно відгукнувся на прохання працівників Турківської лікарні. І ми закупили це ліжко-трансформер, яке будуть застосовувати у пологовому відділенні. Бо наші матері заслуговують на найкраще», – зазначила Президент Фонду Христина Доскіч.

У лікарні поповненню матеріально-технічної бази раді. Благодійний Фонд і лікарня й надалі домовились про співпрацю задля того, аби робити життя мешканців району комфортним.

До слова, Благодійний фонд Доскічів здійснює доброчинну діяльність у багатьох напрямках: розвиток дитячого та підліткового спорту, допомога воїнам АТО, допомога дитячим будинкам, лікарням, реставрація та будівництво церков. Засновник фонду – меценат і депутат Львівської обласної ради Юрій Доскіч.

Відео