Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Благодійники зі США передали в Україну понад тисячу евакуаційних наборів для чотирилапих
11 Травня, 11:32

Благодійники зі США передали в Україну понад тисячу евакуаційних наборів для чотирилапих

Волонтери із США передали понад 1000 евакуаційних наборів для домашніх улюбленців та їх господарів у Київ, Дніпро, Полтаву, Запоріжжя, Харків. За останні два місяці ініціатива вже розповсюдила 220 тонн корму на суму понад 10 мільйонів гривень. Повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Сотні тисяч українців змушені покинути свої домівки через війну. Серед них – безліч відважних, які долають цей шлях зі своїми улюбленцями. Тим, хто прибув до Львова, Києва, Дніпра, Полтави, Харкова та Запоріжжя, волонтери роздають рюкзаки безпеки. Допомогу забезпечила американська організація Greater Goods Charities на прохання всеукраїнської ініціативи Save Pets of Ukraine.

 

«Ми пишаємось українцями, які під час евакуації рятують своїх чотирилапих компаньйонів. На жаль, люди не завжди мають можливість забрати з собою їхні речі. Тому такі рюкзаки безпеки забезпечують базові потреби тварин під час евакуації», – розповіла Катерина Ковалюк, керівниця штабу Save Pets of Ukraine.

У наборах – зібрані речі першої потреби для тварин: миска, повідець, іграшка та корм для кота чи собаки. Для власника в рюкзаку:  шкарпетки, футболка та косметика першої необхідності. Зі спільних речей: плед, який можна використовувати і як місце для відпочинку для тварини, і для власника, пляшка для води, антисептик – безпечний як для рук, так і для лап тварини. Вже роздали понад 1000 таких евакуаційних наборів.

Частину рюкзаків передали у львівський шелтер, де зараз проживають евакуйовані з гарячих точок із тваринами. Решту роздали у Києві, Дніпрі, Полтаві, Харкові та Запоріжжі.

 

1f57cafa-536e-4051-a832-dc8ba69f400f
Схожі новини