Блекаут більше не страшний: в дитячій лікарні у Львові встановили два потужних генератори | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Блекаут більше не страшний: в дитячій лікарні у Львові встановили два потужних генератори
15 Липня, 18:10

Блекаут більше не страшний: в дитячій лікарні у Львові встановили два потужних генератори

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі встановили два потужних генератори, які за потреби забезпечать повноцінну діяльність лікарні у випадку відключення електроенергії. Про це повідомили на сторінці закладу в соцмережах.

«В #особливадитячалікарня встановили два генератори, потужністю 80 кВт кожен. Тепер усі стаціонарні відділення Центру, а також критичні діагностичні служби і лабораторія, у випадку відключень електроенергії матимуть змогу працювати повноцінно», – йдеться в повідомленні.

Це обладнання лікарня отримала від Асоціації “Hilfswerk Ukraine” (Швейцарія). Президент Асоціації Юрг К. Стрейлі днями відвідав лікарню і переконався, що генератори підключені і готові до роботи.

Заступник керівника Центру Андрій Синюта розповів, що вартість цього проєкту сягає 2 млн. грн. Адже йдеться не лише про фінансування самого устаткування, а й усього комплексу пов’язаних робіт: планування, монтажу, під’єднання, налаштування.

“Генератор, який у нас був, не мав спроможності забезпечити енергією усю лікарню. А часи блекауту показали, що у цьому є гостра необхідність для повноцінної медичної допомоги дітям. Тому цей проєкт є надзвичайно важливим для Центру, і наша щира подяка усім доброчинцям, які його втілили”, – пояснив Андрій Синюта.

Асоціація також подарувала лікарні протипролежневі матраси, лежаки для купання, відсмоктувачі, каремати для реабілітації, засоби гігієни, медикаменти. А також хірургічні інструменти, апарати зовнішньої фіксації, витратні матеріали для хірургічного відділення дитячої лікарні.

Відео