Блокував роботу е-квитка: на Львівщині звільнили водія приміського автобуса | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Блокував роботу е-квитка: на Львівщині звільнили водія приміського автобуса
05 Квітня, 15:28

Блокував роботу е-квитка: на Львівщині звільнили водія приміського автобуса

Днями на адресу департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА надійшов відеоролик, на якому був зафіксований приміський автобус. Водій закрив валідатор стороннім предметом, щоб пасажири не змогли скористатися послугою безготівкової оплати проїзду. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Як тільки департамент отримав повідомлення про порушення, нами негайно була проведена робота з автотранспортним підприємством. За грубе порушення трудової дисципліни керівництво автотранспортного підприємства ухвалило рішення щодо звільнення водія цього приміського автобусного маршруту. Питання вирішили протягом години з моменту отримання інформації», – зазначає директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Реагуючи на інцидент, департамент дорожнього господарства Львівської ОВА зобов’язав перевізника надати пояснення, вжити відповідних заходів реагування та провести додаткові інструктажі з усіма водіями підприємства щодо неухильного дотримання Правил перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Додамо, жителів області просять у разі виявлення фактів порушення перевізниками розкладу чи схеми руху звернутися до департаменту для прийняття управлінських рішень та унеможливлення надалі таких порушень. Зареєструвати звернення можна за коротким номером «Гарячої лінії області» – 1684, або номером «Урядової гарячої лінії» – 1545.

Відео