Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Близько 100 європейців у Львові малюватимуть ікону на склі
24 Липня, 11:53

Близько 100 європейців у Львові малюватимуть ікону на склі

У рамках проведення 30-го ювілейного Колоквіуму європейських парафій у Львові, 29 липня близько 100 європейців малюватимуть ікону на склі. Спочатку гостям проведуть майстер-клас, а пізніше кожен зможе власноруч доєднатись до мистецтва, повідомляє RISU.

 

«Це буде унікальна масштабна подія, – в одному місці зберуться представники різних європейських народів, парафій, які одночасно, власними руками створять собі український дарунок, і частинка нашої культури попрямує у домівки різних куточків світу. Усі учасники Колоквіуму, понад 100 осіб, матимуть нагоду доторкнутися до народного малярства та власноруч спробують написати  невеличкий за розміром, але величний за духом і змістом сувенір – оберіг української карпатської хати”, – кажуть організатори.

Малюватимуть композицію Св. Юрія, який поборює змія. Організатори переконують, що дана тематика обрана не випадково. Святий Юрій Змієборець є покровителем Львова.

Форум відбудеться у центрі Андрея Шептицького (УКУ). До Львова прибуде активна парафіяльна молодь з Європи.

Також у рамках форуму відбудуться цікаві дискусії, екскурсії у визначні духовні місця Львівщини. Вечорами проводитимуться «Свята нації», де групи з різних країн зможуть представити свої “національні родзинки”.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини