Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Бог дав мені можливість переосмислити життя»: миколаївчанин Богдан Стоян потребує допомоги
07 Листопада, 14:01
logo-black

«Бог дав мені можливість переосмислити життя»: миколаївчанин Богдан Стоян потребує допомоги

Вікторія Ничта

У суботу, 9 листопада, у нічному клубі Миколаєва «StarClub» відбудеться благодійна вечірка на підтримку 18-річного Богдана Стояна. Хлопець третій рік бореться з раком. Його клінічний діагноз – лімфома Годжкіна.

«Наш Богданчик – надзвичайно талановитий і має оксамитовий голос, – розповідає LMN керівник молодіжного театру «Хліб» Наталія Муха. – Ми його так і називаємо – оксамитовий голос «Хліба». Він багато років був нашою підтримкою та опорою, а тому тепер, коли допомога потрібна йому, – ми не можемо стояти осторонь».

Зараз Богдан перебуває на лікуванні у 5-й міській лікарні Львова. Має пройти три курси хіміотерапії. Для цього потрібно 200 тис. грн. Потім поїде на обстеження у Київ.

«Круто собі знати, що ти не один, – каже LMN Богдан, – і саме ця шалена підтримка тримає мене на плаву. Я дуже хочу сказати усім, таким як я, – життя не закінчується, коли чуєте свій страшний діагноз. Я знаю, що так мені Бог дав можливість переосмислити своє життя. Зрозуміти, що потрібно жити тут і зараз. Творити, радіти, співати, зустрічатися із друзями і дарувати тепло рідним. Дякую усім, хто зараз поруч зі мною. Я ніколи не опущу руки, а буду продовжувати свою нелегку боротьбу».

На вечірці виступатимуть рок-гурти міста – «Без Вакансій, «NUMO»,«HOIIY LOUD». Організовують захід учасники міського молодіжного парламенту «Лідер».

«Готуємо смачні наїдки та напої, проведемо багато вікторин та лотерей, а ще майстер-клас із розмальовування пряників, – розповідає координатор парламенту Наталія Лешковят. – Тож, не будьте байдужими, приходьте і підтримайте нашого Богдана».

Рахунок мами Богдана (Приватбанк): 5168 7573 7659 1188, (Валютна картка Приватбанку) 4149499131803908 Галина Стоян.

Фото: Вікторії Ничти

Схожі новини