Богдана Слободу поховали біля Мар’яна Корчака (Відео) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Богдана Слободу поховали біля Мар’яна Корчака (Відео)
10 Березня, 12:49
logo-black

Богдана Слободу поховали біля Мар’яна Корчака (Відео)

Софія Мінджоса

 

Вчора, 9 березня, поховали лейтенанта 128-ї гірсько-штурмової бригади Богдана Слободу. Хлопець був єдиним сином у батьків-військовослужбовців. Жив у Новояворівську, та всі дитячі роки проводив у Шклі, де живе його бабуся. Там ходив до школи.

У Новояворівську в церкві Святих Петра і Павла відбулось богослужіння.  Попрощатися з героєм прийшли тисячі людей. Під час промови священика ніхто не може стримати сльози.

 

З церкви на цвинтар в селище Шкло процесія ішла пішки приблизно 4 км. Попереду – священики, оркестр, військові з прапорами і квітами. Лунає «Пливе кача» і «Мамо, не плач». Труну спершу несли на руках, потім поклали в машину.  За нею всю дорогу йшли пішки його батьки з дівчиною Марічкою. Вона всю дорогу проплакала. Закохані зустрічалися 5 років, Богдан планував зробити пропозицію.

 

Богдана поховали біля ще одного Героя зі Шкла, який загинув на сході в травні року,  – Мар’яна Корчака. Мати Богдана голосно плаче біля могили, кличе свого сина.

Люди заповнили всі стежки цвинтаря. Співають гімн України. Кричать, що герої не вмирають.

 

«Тільки оговталися від смерті Мар’яна, а тут така нова біда, – каже жителька Шкла Наталія. – Мар’ян теж молоденький пішов, 22 роки мав – на рік старший був від Богдана. У нас в селищі всі ту війну проклинають. Йдуть від нас найкращі хлопці. Серце розривається, коли дивишся на їхніх батьків. Як їм з цим жити до кінця життя?”.

 

Нагадаємо, Богдан Слобода отримав чотири кульові рани – дві в живіт і дві в ноги. Це сталося на території Донецької області. Його серце перестало битися 6 березня о 4-й годині ранку.

 

 

Фото LMN та Яворівської РДА

 

Відео: LMN

Відео