Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Боєць тероборони Яворівщини загинув на Донеччині
09 Травня, 17:02

Боєць тероборони Яворівщини загинув на Донеччині

27-річний боєць тероборони Яворівщини Ігор Перон загинув під час бомбардування рашистами міста Сіверськ на Донеччині. Про це повідомили у Новояворівській міській раді.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати – загибелі сина, чоловіка, брата, побратима, – зазначили тут.
Ігор Перон народився 11 квітня 1995 року в селі Старичі. Закінчив місцеву школу, опісля навчався в технологічному коледжі Національного лісотехнічного університету України за професією «Лісове господарство».
Навчався у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за програмою підготовки офіцерів запасу за військовою спеціальністю «Бойове застосування інженерно-технічних з’єднань, військових частин». У вересні 2021 року одружився.
З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну пішов захищати Україну у складі 66-го окремого батальйону територіальної оборони Яворівщини.
5 травня 2022 року, виконуючи бойове завдання, внаслідок ракетного обстрілу у місті Сіверськ (Донецька область) обірвалося життя молодого лейтенанта Ігоря Перона, – розповіли у міській раді.

У Героя залишилися мати Наталія Василівна, батько Юрій Михайлович, дружина Ірина, брати – Іван та Ілько, сестра Христина.

Нагадаємо, Верховна Рада дозволила територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення бойових дій.

Схожі новини