Боксери з Львівщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Боксери з Львівщини вибороли нагороди на чемпіонаті Європи
02 Серпня, 13:40

Українські боксери посіли перше місце на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів та юніорок, який проходив у Румунії. Як розповіли у Львівській ОВА, національна збірна команда України на цьому чемпіонаті з боксу здобула 17 медалей різного гатунку.

Нагороди у складі збірної для України виборювали і представники Львівщини. Зокрема Кіра Макогоненко, яка також виступає за Харківську область, змагалась у ваговій категорії 46 кг. У категорії 50 кг виступала Діана Дудин, а у категорії 57 кг – Владислав Желєзнов.

Віце-чемпіонкою змагань у своїй ваговій категорії стала Кіра Макогоненко. У фіналі українська боксерка поступилася представниці Англії Рубі Кузбертсон. Спортсменка тренується на Львівщині від початку повномасштабного вторгнення.

Владислав Железнов став третім у своїй ваговій категорії. У півфіналі він поступився боксеру з Англії. Навчається спортсмен у Львівському фаховому коледжі спорту.

Водночас Діана Дудин, на жаль, зупинилась за крок від медалі – на п’ятій сходинці.