У болгарському місті Самоков завершився чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед спортсменів до 15 років. Змагання тривали з 20 по 24 травня та зібрали 493 учасників із 32 країн світу, серед яких були й 30 представників України.
За результатами турніру українська збірна виборола дев’ять медалей, а також посіла друге командне місце у жіночій боротьбі.
Серед призерок чемпіонату — спортсменки зі Львівщини. Бронзові нагороди здобули:
— Вікторія Первачук — у ваговій категорії до 33 кг;
— Іванна Майданська — у ваговій категорії до 50 кг.
Як повідомив директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА Роман Хімʼяк, Вікторія Первачук представляє СДЮШОР «Спартаківець», де тренується під керівництвом Ростислава та Надії Первачук. Іванна Майданська є вихованкою Львівського фахового коледжу спорту, її наставник — Орест Скобельський.