Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Борги за комунальні послуги: що вирішили депутати Верховної Ради
19 Липня, 10:47

Борги за комунальні послуги: що вирішили депутати Верховної Ради

Верховна Рада прийняла за основу законопроект про заборону примусового стягнення заборгованості за комуналку під час воєнного стану. Про це на своїй Фейсбук сторінці повідомив один з авторів законопроекту Павло Бакунець.

Законопроект на період дії воєнного стану в України забороняє примусове стягнення з фізичних  осіб заборгованості за житлово-комунальні послуги.

За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосувало 287 депутатів за мінімально необхідних 226.

«Сьогодні, в час війни, кожен з нас повинен бути максимально відповідальним. Вчасна сплата комунальних послуг – один із важливих обов’язків, це допомога місцевому самоврядуванню та державі. Проте, на жаль, нині є чимало сімей, які не можуть вчасно платити за комуналку та мають заборгованості, хвилюються чи за несплату у них виконавча служба не забиратиме кошти. Ми однозначно повинні захистити і цих громадян. Закопроект, який власне це й робить, навіть коли суд уже прийняв рішення про стягнення. Звісно, це не означає, що можна не платити, а лише призупиняє стягнення під час війни», – розповідає Павло Бакунець, нардеп з Львівщини.

Схожі новини