Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Боронив Україну з 2014-го: завтра Львів попрощається з 30-річним Героєм
28 Червня, 18:14

Боронив Україну з 2014-го: завтра Львів попрощається з 30-річним Героєм

Завтра, 29 червня, Львів попрощається з Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Об 11:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, 11:30 – відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. 

30-річний Тарас Веремей загинув 24 червня. Львів’янин. Навчався у ліцеї №75 імені Лесі Українки Львівської міської ради. Згодом здобув професійно-технічну освіту. У мирний час працював в охоронних структурах торгових центрів міста Львова.

Від початку агресії росії – із 2014 року, боронив Україну у зоні проведення АТО. Після повномасштабного вторгнення із перших днів боровся із російськими окупантами.

У Тараса Веремея залишилися дружина, син, сестра, тітка, дядько та двоюрідні брати.

Схожі новини