Боровся за свободу України і безпеку Польщі: на війні загинув командир взводу Інтернаціонального легіону | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Боровся за свободу України і безпеку Польщі: на війні загинув командир взводу Інтернаціонального легіону
25 Березня, 11:41

Боровся за свободу України і безпеку Польщі: на війні загинув командир взводу Інтернаціонального легіону

На війні з російськими загарбниками в Україні загинув ще один громадянин Польщі, командир взводу Інтернаціонального легіону, повідомляє «Європейська правда».

Міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик повідомив про загибель ще одного поляка на війні в Україні. За його словами, це сталось у п’ятницю. Ще двоє солдатів громадян Польщі, які були поранені кілька днів тому, все ще перебувають у важкому стані.

«На жаль, це не найкращий час. Сьогодні загинув ще один український солдат – громадянин Польщі, а двоє – поранені кілька днів тому – досі перебувають у важкому стані», – сказав Дворчик.

Як повідомив кореспондент Polsat News в Україні Матеуш Лаховський, йдеться про командира взводу Інтернаціонального легіону на ім’я Міхал.

«Він воював проти російського вторгнення з квітня минулого року. Він боровся за свободу України і безпеку Польщі – він говорив про це багато разів. Його контракт закінчувався через місяць, і він хотів повернутися на батьківщину і знову служити в польській армії», – додав він.

Лаховський  розповів, що місяць тому президент Володимир Зеленський нагородив загиблого поляка орденом «За мужність».

Відео