Борис Джонсон на Інтерсіті приїхав до Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Борис Джонсон на Інтерсіті приїхав до Львова
09 Вересня, 15:17

Борис Джонсон на Інтерсіті приїхав до Львова

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до Львова. Про це повідомив у Телеграмі міський голова Андрій Садовий. Садовий опублікував фото зустрічі Джонсона на залізничному вокзалі і написав: «Вітаємо великого друга України Бориса Джонсона у Львові».

В “Укрзалізниці” повідомили, що Борис Джонсон вже вп’яте подорожує в українських потягах.

“Свою 5 подорож українським поїздом пан Борис вирішив провести в Інтерсіті+ в компанії звичайних пасажирів. Тут вам завжди радий кожен, пане Джонсоне!”, — написали в “Укрзалізниці”.

Борис Джонсон поклав квіти до могил військових на Личаківському кладовищі та запалив лампадки у пам’ять про воїнів. Також британський політик відвідав Меморіал пам’яті Героїв Небесної сотні, де вшанував полеглих.

Також колишньому главі Британського Уряду ще у жовтні минулого року надали звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка».
Сьогодні він відвідав університет, щоб отримати це почесне звання особисто. Doctor Honoris Causa – це найвище почесне звання Львівського національного університету імені Івана Франка, яке присвоюють громадським, державним і релігійним діячам, політикам, вченим України та світу за значний внесок у розвиток науки, освіти, культури і духовності.

Як відомо, колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон 8 вересня прибув до України із неоголошеним візитом. У п’ятницю він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у Києві та відвідав обласний центр реабілітаційної медицини.

Відео