Бориславська громада втратила 31-річного Героя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Бориславська громада втратила 31-річного Героя
12 Жовтня, 18:21

Бориславська громада втратила 31-річного Героя

10 жовтня, на війні поблизу населеного пункту Макіївка Луганської області внаслідок штурмових дій загинув Мар’ян Батюк, мешканець села Ясениця-Сільна Бориславської громади. Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Нещодавно Мар’яну виповнився 31 рік. Раніше він навчався у Ясенице-Сільнянській школі, згодом – у професійно-технічному ліцеї у Бориславі. Працював електриком.

До лав Збройних Сил України він вступив у травні цього року. З різницею в декілька днів служити пішов і його брат Михайло. Та за станом здоров’я дитини брата днями звільнили від проходження служби, а Мар’ян залишився воювати. Оскільки брати перебували на різних напрямках, їм за цей час не вдалося побачитися.

«Всі, хто його знав, і слова поганого сказати не можуть. Спокійний, вихований, працьовитий завжди був готовий прийти на допомогу тим, хто її потребував. “Моя золота дитина”, – говорить про Захисника мама, яка тепер не уявляє свого життя без сина… Без рідної людини залишилися тато, брат та його дружина, маленький племінник», – йдеться у повідомленні.

 

Щиро співчуваємо втраті рідних. Вічна шана Герою!

Відео