Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бориславським стрільцем зайнялася поліція
12 Квітня, 11:49
logo-black

Бориславським стрільцем зайнялася поліція

Юлія Швидко

Проти мешканця Борислава Петра Пасія правоохоронці порушили кримінальну справу. За використання зброї серед білого дня та жорстоке поводження з тваринами йому загрожує від 6 місяців до 3 років позбавлення волі.

Тиждень тому чоловік біля місцевому водоканалу «Вододар» стріляв по собаці Оскару. Напівпритомну тварину забрала зоозахисниця зі Стебника Наталія Пецишин. Завезла до хірурга, який 2,5 год оперував тварину. Зараз собака у важкому стані. Наталія його виходжує – робить уколи та ставить крапельниці.

«До мене зателефонували працівники Бориславського водоканалу. Були на роботі, коли почули вистріли. Біля них розташовані приватні будиночки. Там побачили собаку, який стікав кров’ю. У нього вистрілив з рушниці місцевий мешканець. Я попросила, аби тваринку привезли сюди. У Стебнику маю магазин, не могла відлучитися. Оскар був у жахливому стані. Ветеринар його оглянув, поставив крапельницю. Казав, що там серйозний перелом задньої лапи. Перед вистрілами Оскара ще й побили. Я звернулася до хірурга Тараса Біласа.  Дивувався: «Скільки працюю, ще такого видовища не бачив». У зломану лапку вставив пластину, з тіла витягнув 5 металевих кульок. Ще одну я дістала наступного дня. У тілі Оскара ще залишилося 24 кульки», – розповідає LMN Наталія Петрицин.

Петро Пасій визнає, що стріляв у собаку. Каже, Оскар заважав своїм гавкотом. Зазначає, про таку послугу його попросила колишня господиня собаки. Коли Оскар їй набрид, вигнала його на вулицю. Згодом вирішила пристрілити.

«Я ж, коли написала заяву у поліцію, захотіла побачитися зі стрільцем. Думала, він жалкує про свій вчинок. Натомість чоловік зустрів мене агресивно. Казав, що зоозахисники – це люди, яким немає чим зайнятися. Та тепер з ним працюють правоохоронці. Мені ж треба Оскара виходжувати. Він ще дуже кволенький. Не може самостійно ні їсти, ні пити. Намагаюся ставити на лапки, але його все болить: одна лапка прооперована, друга побита, у третю ставлю крапельниці. Він лежав у мене в магазині. Дві ночі ми тут разом ночували. Але хвилювалася, аби Оскар не підхопив інфекцію – у приміщення потрапляє пил, покупці приходять. Одні люди зголосилися забрати його до себе додому. Щодня приходжу, аби провести медичні процедури».

56945003_719832171795288_6497959247362392064_n
Схожі новини