“Брак води у організмі — причина поганого самопочуття”, – Дарія Озерна | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Брак води у організмі — причина поганого самопочуття”, – Дарія Озерна
30 Січня, 14:26
logo-black

“Брак води у організмі — причина поганого самопочуття”, – Дарія Озерна

Тетяна Пасічник

Вчора, 29 січня, в офісі Symphony Solutions, що на вулиці Наукова, 2б, відбулася лекція Дарії Озерної “Біг в ногу з наукою”.

Дарія – авторка матеріалів Ногибоги, ведуча блогу ФізКультура на Радіо Культура та ВВС Україна, популяризаторка науки і здорового способу життя.

За її словами, у темі бігу є багато міфів, які варто розвіювати. Зокрема, більшість людей думає, що завдяки бігу легко схуднути.

“Це не зовсім так,- пояснює Дарія. – Людина може бігати і залишатись у межах свого балансу калорій. Під час бігу ми витрачаємо жири лише тоді, коли нам вже важко фізично. В цей момент ми, зазвичай, сходимо з дистанції. Саме тому просто не добігаємо до того етапу, коли організм готовий спалювати жири”.

Дарія зазначила, що бігати – дуже корисно. Особливо, коли у людини є аритмія серця або тахікардія.

“ Коли у нас стреси, недосипання, проблеми то серце починає “скакати”,- каже Озерна. – Якщо в такій ситуації люди регулярно бігають, хоча б по 5 кілометрів через день, то в них відновлюється робота серця. Якраз аритмія швидко зникає завдяки бігу”.

Прихильниця здорового способу життя поділилася своїми лайфхаками під час корпоративів або інших свят. Каже, головне — носити з собою маленьку пляшечку води. Тут діє і психологічний і фізіологічний фактор.

“Щоразу, коли ви п’єте алкоголь, його треба добряче запивати простою водою. Це, звичайно, не вимиває спирт з організму, але рятує від зневоднення. Тому на корпоратив варто іти з пляшечкою води, яка завжди буде поруч.

Психологія тут також присутня. Якщо ми маємо бажання випити алкоголь, значить хочемо розслабитись, у нас проблеми або стрес. Рішення просте. Може, варто боротися з проблемами зсередини?”

За словами Дарії Озерної, дуже часто причиною нашого поганого самопочуття є саме брак води. Ми в той час думаємо, що втомились, але насправді все простіше. Як тільки організм отриває воду — частина негативу зникне.

Фото: LMN

Відео