Брала участь у виставах з росіянами: Львівська опера відмовилась від співпраці з співачкою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Брала участь у виставах з росіянами: Львівська опера відмовилась від співпраці з співачкою
09 Лютого, 15:13

Брала участь у виставах з росіянами: Львівська опера відмовилась від співпраці з співачкою

Львівський національний академічний театр опери та балету відмовився від співпраці з співачкою через її участь у виставах з російськими артистами. Як повідомили на сторінці Львівської національної опери, мова йде про запрошену вокалістку, лауреатку міжнародних конкурсів Валентину Плужнікову, яка 17 лютого, під час вистави «Кармен», мала виконати головну партію в опері Жоржа Бізе.

«Львівська національна опера, на жаль, не володіла повною інформацією щодо творчої біографії Валентини Плужнікової під час перемовин щодо її участі в опері “Кармен” Жоржа Бізе. Щойно нам стало відомо про її участь у спектаклях разом з російськими артистами під час навчання в академії Ла Скала. Командою Львівської національної опери оперативно прийнято рішення про скасування участі Валентини Плужнікової в опері “Кармен” 17 лютого», – йдеться у повідомленні.

Також театр закликав українських артистів не брати участь у спільних з російськими артистами проєктах, оскільки це працює проти України.

Зазначимо, що Валентина Плужнікова є лауреаткою міжнародних вокальних конкурсів та учасницею європейських оперних фестивалів. Співачка здобула ступінь магістра у Національній музичній академії України імені Петра Чайковського у Києві, після чого навчалась у США за програмою Lindemann Young Artist Development. Зараз Плужнікова виступає на різних оперних сценах світу.

Відео