Брудне повітря, брудна вода – у Львові провели експертизу – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Брудне повітря, брудна вода – у Львові провели експертизу
08 Жовтня, 17:19

Брудне повітря, брудна вода – у Львові провели експертизу

Перевірили 30 водойм та 35 перехресть

Повітря та вода у Львові в абсолютній більшості – забруднені, повідомляють у міській раді.
Мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» обстежила 35 водойм та промоніторила 30 перехресть міста.
Результати вражаючі: лише два перехрестя та одну водойму можна вважати чистими. Адже у всіх інших перевищено гранично допустимі норми концентрацій забруднюючих речовин.

Найбільш забрудненими (перевищення в два і більше разів) виявились шість перехресть вулиць: Личаківська — Пасічна; Чорновола — Хімічна; Сяйво — Широка – Левандівська; Стрийська — Наукова — Хуторівка; Чорновола – Під Дубом; Городоцька — Наливайка, – повідомляють у міській раді.

Найменш забрудненими виявились перехрестя вулиць Городоцька — Ряшівська та Підвальна — Руська.

 

Підвищені показники пов’язані з високою температурою повітря в першій половині кварталу, та значним збільшенням транспортних засобів (заторами) в другій», — зазначають в хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління».

Що ж стосується вод, то найбільше у Львові вони забруднені залізом загальним, азотом амонійним та аміаком. Занадто велика кількість також фосфатів, завислих речовин та сухих залишків. Чиста вода у Львові лише на Погулянці. А найбільш забрудненою є вода у Сихівському, Залізничному та Личаківському районах.

  • 0
  • 948
Відео