Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Бригади «швидкої допомоги» на Львівщині здійснили рекордну кількість виїздів до хворих з COVID-19
27 Жовтня, 17:52

Бригади «швидкої допомоги» на Львівщині здійснили рекордну кількість виїздів до хворих з COVID-19

Впродовж вчорашньої доби, 26 жовтня, бригади швидкої допомоги на Львівщині встановили рекорд за кількістю виїздів до пацієнтів із коронавірусом.  Вони більше 100 разів виїжджали до таких хворих. Про це сьогодні, 27 жовтня, під час брифінгу повідомив керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

«Такий показник є рекордним для Львівщини за весь час пандемії. До того часу добова кількість виїздів «швидкої» до таких хворих у середньому становила 70. Вчора ми констатували рекорд: більше 100 виїздів швидкої допомоги до пацієнтів із підозрою на COVID-19. Закликаю всіх бути пильними, берегти себе, адже цифри, які останніми днями фіксуємо, є достатньо тривожними. Уникайте місць масового скупчення людей, дотримуйтеся дистанції і обов’язково одягайте маску», – зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що на Львівщині за вчорашню добу лабораторні центри провели 1 460 ПЛР-тестів. Відтак, 478 результатів – позитивні. Загалом підтвердили 28 086 випадків інфікування коронавірусом, з них 797 – летальні.

Стаціонари Львівщини заповнені хворими на COVID-19 на 57%. Найбільша завантаженість – у лікарні швидкої допомоги, Винниківському госпіталі, обласній інфекційній лікарні та Центрі легеневого здоров’я.

Фото: Твоє місто (ілюстративне)

Схожі новини