Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Британія скасувала всі мита на українські товари
26 Квітня, 12:24

Британія скасувала всі мита на українські товари

Велика Британія скасувала всі мита та обмеження на український експорт, які охоплювалися угодою про вільну торгівлю. Передусім йдеться про аграрну та промислову продукцію. Про це повідомляє Економічна правда.

Прикметно, що угода мала запрацювати у 2023 році, проте уряд Британії вирішив надати підтримку Україні у час війни. Цьогоріч ввізне мито для України мало становити 1/8 від базової ставки.

«Зняття мит на ключові українські експортні товари, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам, коли вони цього найбільше потребують», – повідомив Департамент міжнародної торгівлі Британії.

Крім того, Британія оголосила про заборону на експорт товарів і технологій, які росія може використовувати для “придушення героїчного народу України”. Серед таких товарів – обладнання для перехоплення та моніторингу.

«Це закриє будь-які існуючі лазівки для того, щоб Росія не купувала ці товари у Британії», – додали у відомстві.

Нагадаємо, Велика Британія посилила торговельні санкції проти росії через її військове вторгнення в Україну. Під заборону зокрема потрапив імпорт срібла, ікри і деревини. Обмеження стосується щорічних поставок на 1 млрд фунтів стерлінгів, це еквівалентно $1,3 млрд.

Схожі новини